Громадська активність без вікових обмежень

Тренінг «Громадська активність без вікових обмежень»: день другий!

«Два дні пролетіли як одна година!» «Я в захваті від цього навчання! Нічого подібного раніше зі мною не було!» «Раніше я думав що вже ні на що не можу впливати, а виявляється – я ще так багато можу зробити: для своїх дітей, онуків і для себе! Це тільки деякі висловлювання слухачів Миколаївського Освітнього центру «Університет третього віку» після другого дня тренінгу «Громадська активність без вікових обмежень», проект що реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Атмосфера сьогоднішнього дня була просто неймовірною. І це не дивно. Адже навчати інструментам взаємодії із владою до нас прийшли такі спеціалісти, яких наші слухачі аж ніяк не хотіли відпускати, а відпустивши – довго аплодували!!!

 

«Інформаційний запит як ефективний інструмент взаємодії влади із громадою». «Що є публічною інформацією та хто володіє правом запиту на інформацію». «Як оформити запит на інформацію?»

«Що являє собою звернення громадян. Подання та розгляд звернення». Ці питання висвітлювала Віра Ярошенко – кандидат політичних наук, доцент, депутат Миколаївської міської ради. Хто б міг подумати, що політологія може бути такою цікавою? Адже після того, як Віра Миколаївна завершила навчання, першою реплікою слухачів третього віку була така: «Як же хочеться купити Конституцію і прочитати!»

 

«Як донести свої ініціативи до Миколаївської міської ради за допомогою електронної петиції»;  «розгляд та виконання ініціативи городян відповідальними особами якщо вона збере 1000 підписів протягом 90 днів»; основні правила подання успішної петиції». З цим інструментом, покроково, безпосередньо на сайті міської ради, наших слухачів знайомив начальник відділу стандартизації та впровадження електронного врядування Миколаївської міської ради – Дмитро Канарський. Звісно були питання-відповіді, дискусії, та в цілому, виступ Дмитра Андрійовича був настільки цікавим і захоплюючим, що учасники тренінгу взяли всі його реквізити щоб радитись з приводу підготовки та подання петицій.

 

Велика подяка нашим гарним партнерам – директору та фахівцям науково-педагогічної бібліотеки міста Миколаєва, які традиційно допомагали нам проводити захід, а допомагали їм в цьому магістри спеціальності «Соціальна робота» Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

© 2017 "Університет третього віку"
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now